Портал Свеса.ONLINE продовжує знайомити своїх читачів з графіком планових відключень електроенергії АТ «Сумиобленерго» на території Свеси та Свеської селищної ради
До вашої уваги графік відключень з 22 по 28 листопада.
22 листопада
08:00-16:30
МАРЧИХИНА БУДА: вулиця Гагаріна 11,13,15,17,18,19,20,22,23,24,25,26,27,32,34,34А,40,50Д;
вулиця Джерельна 18,22,22А,24,25,27,28,31,34,37,42;
вулиця Живописна 15,17,19,2,21,23,25,27,40,46,48,5,50;
вулиця Корольова 1,15,16,18,19,2,24,25,3,37,39,4,6;
вулиця Шевченка 25,28,33,80Д
23 листопада
08:00-14:00
МАРЧИХИНА БУДА: вулиця Гоголя 1,10,12,13,1А,2,3,4,5,6,8;
вулиця Джерельна 1,12,14,16,19,21,3,7,8,9;
вулиця Молодіжна 10,2,4,5,6,8;
вулиця Травнева 1,12,2,6,8;
вулиця Центральна 10,10А,11,13,14,16,4,5,7,8,9,9А;
вулиця Шевченка 1,13,14,16,1Д,2,21,23,3,5,6;
вулиця Ювілейна 23,27,31,42,48,50,52,56
11:00-16:30
МАРЧИХИНА БУДА: вулиця Фабрична 10,12,14,15,16,17,1Д,20,22,23,24,27,28,29,3,30,34,35,38,39,43,47,48,5,50,52,53,59,6,60,61,61А,62,68,69,70,71,8;
провулок 1-й Фабричний 10,2,4,8;
провулок 2-й Фабричний 1,12,3,6,8
24 листопада
08:00-16:30
ГИРИНЕ: с. Гирине, , ;
вулиця Зелена 1,107,111,113,15,16,17,18,19,2,20,21,22,26,28,29,30,32,34,37,39,44,45,47,48,49,5,51,57,59,63,66,67,7,71,73,75,8,87;
вулиця Лозова 1,2,3,6,7,КНЯЖИЧІ: вулиця Зарічна вуличне освітлення вул. Зелена
25 листопада
08:30-16:00
СВЕСА: вулиця Вишнева 1,11,13,15,17,3,5,7,9;
вулиця Грушевського 26Д;
вулиця Зарічна 1,11,13,15,17,2,22,3,5,7,9;
вулиця Неплюєва 5;
вулиця Соборна 3А;
вулиця Терещенська 1,10,11,12,13,14,14А,15,16,17,18,19,1Д,2,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,36,37,39,4,40,41,42,44,45,46,47,48,49,51,52,53,54,55,6,7,8,9;
вулиця Ушакова 1,10,11,12,14,15,16,17,18,2,3,4,5,6,7,8;
вулиця Шевченка 16;
провулок Олімпійський 1,11,13,15,17,3,5;
провулок Терещенський 10,12,2,4
26 листопада
08:00-15:15
ОРЛІВКА: вулиця 8-го Березня 11,14,16,18,22,3,5,6,8,9;
вулиця Дачна 14,16;
вулиця Пушкіна 10,11,12,13,14,15,19,2,20,21,22,25,27,29,3,33,35,39,4,43,45,47,49,5,51,6,7,8;
вулиця Центральна 108,СТЕПНЕ: вулиця Центральна 22
09:00-16:00
ОРЛІВКА: вулиця Зарічна 13,15,21,23,3,5;
вулиця Миру 100,102,104,108,112,114,73,74,75,76,76А,77,78,79,81,83,85,86,87,88,89,90,91,92,93,95,96,98;
вулиця Центральна 1,10,100Д,11,12,14,14Д,15,16,17,17Д,19,2,20,23,24,25,26,28,29,29Б,3,30,31,32,34,37,38,39,4,41,41А,42,44,46,47,49,50,53,53А,6,62,64,7,72,8,80,82,9;
вулиця Шевченка 65,67А,79,82;
вулиця Шкільна 2,3,4,5,6,7
10:00-13:00
СВЕСА: вулиця Гагаріна 1,11,13,15,17,19,21,23,25,3,7;
вулиця Грушевського 1Д;
вулиця Заводська 10;
вулиця Кожедуба 1,10,11,12,13,14,16,17,18,1Д,2,20,21,22,23,26,27,28,29,3,30,31,32,33,35,37,38,39,3А,4,40,41,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,59,59А,6,61,65,67,69,7,71,73,7А,8,9;
вулиця Тургенєва 35,37;
провулок Кожедуба 1,10,10А,11,12,13,14,15,2,3,4,5,6,7,8,9