Четверг, 9 декабря 2021

NEWS, ОСВІТА, СПОРТ

В Свеській громаді стартувала гімназіада

Про це інформує відділ освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради

«29 вересня 2021 року відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», Орлівської та Марчихинобудської філій Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей».

Усі спортсмени боролися за кожну секунду для переможного результату, але першими стали найкращі серед кращих.

Дівчата, вікова категорія 2009 р.н. і молодше, дистанція 500 м:

Лукаш Єва, учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – ІІІ місце,

Ніконова Анастасія, учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – ІІ місце, Матвєєнко Тіна, учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – І місце.

Юнаки, вікова категорія 2009 р.н. і молодше, дистанція 500 м:

Бабков Тимофій, учень Свеської сеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – ІІІ місце,

Гордієнко Іван, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – ІІ місце,

Кислий Артем, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – І місце.

Дівчата, вікова категорія 2006-2008 н. р., дистанція 1000 м:

Веретенник Дарія, учениця Орлівської філії Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – ІІІ місце, Кудрявська Дарина, учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – ІІ місце,  Шкатула Софія, учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» – І місце.

Юнаки, вікова категорія 2006-2008 н. р., дистанція 1000 м: Федорцов Семен, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – ІІІ місце, Северинцев Дмитро, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, – ІІ місце,  Литвин Дмитро, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, – І місце.

Дівчата, вікова категорія 2004-2005 н. р., дистанція 1000 м:

Луцик Анна, учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – ІІІ місце,

Нешта Софія, учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей», – ІІ місце,

Нещерет Катерина, учениця Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 – І місце.

Юнаки, вікова категорія 2004-2005 н. р., дистанція 3000 м:

Гречух Павло, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» – ІІІ місце,

Прохор Сергій, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 – ІІ місце,

Щербінін Сергій, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 – І місце», — зазначається у повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *